
ZFQZ Series Ofte starter og bremser likestrømsmotorer
ZFQZ-serien starter og bremser ofte likestrømsmotorer
Rammestørrelse: 250-450
Utgangseffekt : 37-600 kW
Armaturspenning: 160 V - 600V
Feltspenning: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av zfqz-serien som ofte starter og bremser likestrømsmotorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høyverdige-zfqz-serier som ofte starter og bremser likestrømsmotorer laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
ZFQZ-serienOfte starter og bremser likestrømsmotorer |
|
| Rammestørrelse | 250-450 |
| Utgangseffekt | 37-600 kW |
|
Armaturspenning |
160 V - 600V |
| Feltspenning | 180 V - 400V |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S2, S3, annen plikt kan tilpasses |
| Beskyttelsesklasse | IP23, IP44 |
| Kjølemetode |
IC06, IC17,IC37,ICW37A86 |
| Montering | B3,B35,V1 |
| Omgivelsestemperatur | -30 grader -40 grader, annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m, annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Standard | IEC60034 |
|
Motordimensjoner kan tilpasses |
|
Produktoversikt:
ZFQZ-serien DC-motorer er nye produkter designet og produsert ved hjelp av den nyeste teknologien. Disse motorene har lav rotasjonstreghet, noe som gjør dem egnet for tøffe arbeidsforhold som involverer hyppig forover- og bakoverrotasjon samt hyppig bremsing. De har utmerket overbelastningskapasitet og er spesielt designet for flygende skjæreapplikasjoner. Alle motorer er utstyrt med kompensasjonsviklinger, noe som sikrer overlegen kommuteringsytelse og overbelastningskapasitet.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss


Populære tags: zfqz-serien ofte starter og bremser likestrømsmotorer, Kina zfqz-serien starter og bremser ofte likestrømsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel









