
IE4 induksjonsmotorer
YE4-serien IE4 Super Premium Effektivitet energisparende elektriske motorer
Rammestørrelse : 80-400
Utgangseffekt : 0,75-500 kW
Nominell spenning: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nominell frekvens: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ie4 induksjonsmotorer i Kina. Velkommen til å kjøpe-ie4-induksjonsmotorer av høy kvalitet laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
YE4-serien IE4 Super Premium Effektivitet energisparende elektriske motorer |
|
| Rammestørrelse | 80-400 |
| Utgangseffekt | 0,75-500 kW |
| Nominell spenning | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominell frekvens | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1 |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket type, IP55, IP56 |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montering | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader Annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m Annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard | IEC60034, IEC-motorer |
| Eff. Klasse | IE4 Super Premium-effektivitet |
| Langt skaft kan tilpasses | |
Produktoversikt:
Den tre-fase asynkrone AC-motoren (IE4) i YE4-serien er i tråd med Super Premium Efficiency-standarden (IE4) i bestemmelsene i GB 18613-2012 "energieffektivitetsgrensen og energieffektivitetsvurderingen for små og mellomstore-trefasede asynkronmotorer".
Denne motoren bruker overlegne råvarer og har gjennomgått optimalisert design. Følgelig viser den høyere effektivitet. YE4-serien motorer
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss



Populære tags: ie4 induksjonsmotorer, Kina ie4 induksjonsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel









