
IE3 elektriske motorer
YE3-serien IE3 høy-tre-fase induksjonsmotorer-
Rammestørrelse : 63-400
Utgangseffekt : 0,18-500 kW
Nominell spenning: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nominell frekvens: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ie3 elektriske motorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høy-ie3 elektriske motorer laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
| YE3-serien IE3 høy-tre-fase induksjonsmotorer- | |
| Rammestørrelse | 63-400 |
| Utgangseffekt | 0,18-500 kW |
| Nominell spenning | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominell frekvens | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1 |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket type, IP55, IP56 |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montering | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader Annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m Annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard | IEC60034,IEC-motorer |
| Eff. Klasse | IE3 høy-effektivitet |
| Langt skaft kan tilpasses | |
Produktoversikt:
Den tre-fase asynkrone AC-motoren (IE3) i YE3-serien er i tråd med høyeffektivitetsstandarden (IE3).
YE3-seriens motorer med monteringsdimensjon i samsvar med standard IEC60034, den har gode egenskaper som optimal struktur, attraktivt utseende, lavt støynivå, høy effektivitet, høy beskyttelsesklasse samt høy isolasjonsklasse. YE3-seriens motorer kan brukes mye i forskjellige typer maskiner for generell bruk som vifter, pumper, maskinverktøy, kompressorer, transport og så videre.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss


Populære tags: ie3 elektriske motorer, Kina ie3 elektriske motorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel









