
YGFFB-185-TH Kundespesifikke motorer for bordrulle
YGFFB-185-TH Motorer for bordrulle
Tilpasset rammestørrelse: 124
Utgangseffekt: 2 kW
Nominell spenning: 380 V
Nominell frekvens: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ygffb-185. kundespesifikke motorer for bordruller i Kina. Velkommen til å kjøpe høykvalitets ygffb-185-th kundespesifikke motorer for bordruller laget i Kina her fra vår fabrikk. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
YGFFB-185-TH Motorer for bordrulle |
|
| Tilpasset rammestørrelse | 124 |
| Utgangseffekt | 2 kW |
| Nominell spenning | 380 V |
| Nominell frekvens | 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1 |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket Type IP54 |
| Kjølemetode | IC410 |
| Montering | B3 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -50 grader |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m |
| Statorspole |
100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard | Tilpassede motorer, ikke-standardmotorer |
Produktoversikt:
YGFFB-185-TH-motorer for bordruller, tilpasset Asia Steel på Filippinene.
Skreddersydd for kundens produksjonslinje, perfekt matchende kundens utstyr.
For detaljerte parametere og tegninger av denne motoren, vennligst kontakt oss.
Populære tags: ygffb-185-th kundespesifikke motorer for bordrulle, Kina ygffb-185-th kundespesifikke motorer for bordrulleprodusenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel








