
IE2 AC-motorer
YE2-serien IE2 høy-tre-fase induksjonsvekselstrømsmotorer
IE2 AC-motorer
YE2-serien IE2 høy-tre-fase induksjonsvekselstrømsmotorer
Rammestørrelse: 63-355
Utgangseffekt : 0,12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ie2 AC-motorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høy-ie2 vekselstrømsmotorer laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
| YE2-serien IE2 høy-tre-fase induksjonsvekselstrømsmotorer | |
| Rammestørrelse | 63-355 |
| Utgangseffekt | 0,12-315 kW |
| Nominell spenning | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominell frekvens | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1 |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket type, IP54, IP55, IP56 |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montering | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader Annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m Annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard | IEC60034,IEC-motorer |
| Eff. Klasse | IE2 høy-effektivitet |
| Langt skaft kan tilpasses | |
Produktoversikt:
Den tre-fase asynkrone AC-motoren (IE2) i YE2-serien er i tråd med den tredje effektivitetsstandarden (IE2) i bestemmelsene i GB 18613-2012, energieffektivitetsgrensen og energieffektivitetsvurderingen for små og mellomstore trefasede asynkronmotorer. Og forbedringen av effektiviteten i designet er i tråd med statens krav til energisparing og forbruksreduksjon i produksjonssektoren.
YE2-seriens motorer med monteringsdimensjon i samsvar med standard IEC60034, Den har gode egenskaper som optimal struktur, attraktivt utseende, lavt støynivå, høy effektivitet, høy beskyttelsesklasse samt høy isolasjonsklasse. YE2-seriens motorer kan brukes mye i ulike typer maskiner for generell bruk som vifter, pumper, maskinverktøy, kompressorer, transport og så videre.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss



Populære tags: ie2 vekselstrømsmotorer, Kina ie2 vekselstrømsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel









