
IE1 AC-motorer
Y2 Series IE1 Tre-fase asynkront ekorn-Cage AC-motorer
Rammestørrelse: 63-355
Utgangseffekt : 0,12-315 kW
Nominell spenning: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nominell frekvens: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ie1 vekselstrømsmotorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høy-ie1 vekselstrømsmotorer laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
| Y2 Series IE1 Tre-fase asynkront ekorn-Cage AC-motorer | |
| Rammestørrelse | 63-355 |
| Utgangseffekt | 0,12-315 kW |
| Nominell spenning | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominell frekvens | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1 |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket type, IP54, IP55, IP56 |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montering | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader Annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m Annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard | IEC60034,IEC-motorer |
| Eff. Klasse | IE1 |
| Langt skaft kan tilpasses | |
Produktoversikt:
Y2-serien tre-fase induksjonsmotorer egnet som drivkraft for hydrauliske systemer eller generelle maskiner. Y2-seriens tre-fase induksjonsmotorer er produsert i henhold til ISO 9001-standarder.
Y2-seriens trefasede induksjonsmotorer overholder IEC-standarder og oppfyller og overgår også minimumsenergiklassifiseringen for effektivitet i AS/NZS 1359.5:2004
Y2-seriens trefasede induksjonsmotorer tilbyr høy effektivitet, lav støy, lav vibrasjon og høyt låst dreiemoment.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss



Populære tags: ie1 vekselstrømsmotorer, Kina ie1 vekselstrømsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel











