
YGFFB265-TH Kundespesifikke motorer for bordrulle
YGFFB265-TH Motorer for bordrulle
Tilpassede dimensjoner
Utgangseffekt: 2,1 kW
Nominell spenning: 380 V
Nominell frekvens: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av ygffb265-th kundespesifikke motorer for bordrulle i Kina. Velkommen til å kjøpe høykvalitets ygffb265-th kundespesifikke motorer for bordruller laget i Kina her fra vår fabrikk. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
| Tilpassede dimensjoner | |
| Utgangseffekt | 2,1 kW |
| Nominell spenning | 380 V |
| Nominell frekvens | 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | H |
| Plikt | S1 |
| Fart | 575 RPM |
| polakker | 12 P |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket Type IP54 |
| Kjølemetode | IC410 |
| Montering | Tilpasset |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -50 grader |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Rotorcoil | Ekorn-Bur |
| Standard |
Tilpassede motorer, ikke-standardmotorer |
Produktoversikt:
YGFFB265-TH-motorer for bordruller, tilpasset Asia Steel på Filippinene.
Størrelsen og parametrene til denne motoren er tilpasset i henhold til kundens krav, og erstatter de europeiske og amerikanske produktene perfekt på den originale produksjonslinjen
For detaljerte parametere og tegninger av denne motoren, vennligst kontakt oss.
Populære tags: ygffb265-th kundespesifikke motorer for bordrulle, Kina ygffb265-th kundespesifikke motorer for bordrulleprodusenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel







