
YR Series Low Voltage Slip-Ring AC-motorer
YR Series Slip-Ring AC Motors (Wound Rotor Motors)
Rammestørrelse : 132-450
Utgangseffekt : 3-800 kW
Nominell spenning: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, annen spenning kan tilpasses
Nominell frekvens: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av yr-serien lavspenningsslip-ring AC-motorer i Kina. Velkommen til å kjøpe vekselstrømsmotorer for høy-kvalitet i yr-serien med lavspenning- fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
YR Series Slip-Ring AC Motors (Wound Rotor Motors) |
|
| Rammestørrelse | 132-450 |
| Utgangseffekt | 3-800 kW |
| Nominell spenning | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V , annen spenning kan tilpasses |
| Nominell frekvens | 50 Hz, 60 Hz |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1, annen plikt kan tilpasses |
| Beskyttelsesklasse | Helt lukket type, IP55 |
| Kjølemetode | IC411, annen kjølemetode kan tilpasses |
| Montering |
B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Omgivelsestemperatur |
-20 grader -40 grader, annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde |
Mindre enn eller lik 1000 m Annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole |
100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Rotorcoil |
Sår-rotor, 100 % rent kobber |
| Standard | IEC60034,IEC-motorer |
| Rotorspenning |
Vær tilpasset |
| Langt skaft kan tilpasses | |
Produktoversikt:
YR Low Voltage Three-Phase Slip Ring Motors er lukket viklet rotor tre-fase asynkronmotor, er den nye generasjonsproduktet med oppdatert design i Kina. Effektklassen og monteringsstørrelsen til denne seriemotoren er brukt til den internasjonale standarden IEC72. Motoren kan få god startytelse (når mindre startstrøm, større startmoment) og hastighetskontroll med liten rekkevidde gjennom ekstern tilkobling til motstanden. Den er mye brukt når det kreves større startmoment enn ekorn-rotormotor; eller når elektrisk gjerdekapasitet ikke er nok til å starte ekorn-burrotormotor, hyppig start, lengre starttid eller koblet elektrisk aksel som synkron girkasse. For eksempel metallskjæremaskin, knuser, jordklodemølle, kompressor, sukkermølle, ankerspill, drivreim og annet nødvendig mekanisk utstyr for tung-start og kort-overbelastning. Motoren har fordeler som høy effektivitet, overbelastningskapasitet, lav støy, liten vibrasjon, pålitelig struktur, vakker form og så videre, spesielt egnet for separat eller assortert eksport, eller assortert med importutstyr, har blitt vårt viktigste eksportprodukt.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss





Populære tags: yr-serien lavspentslip-ring vekselstrømsmotorer, Kina yr-serien lavspentslip-ring vekselstrømsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel











