
Z-serien store likestrømsmotorer
Z-serien store likestrømsmotorer
Rammestørrelse : 315-1000
Utgangseffekt : 50-5000 kW
Armaturspenning: 220 V - 800V
Feltspenning: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av z-serien av store likestrømsmotorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høy-z-serien store likestrømsmotorer laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
Z-serien store likestrømsmotorer |
|
| Rammestørrelse | 315-1000 |
| Utgangseffekt | 50-5000 kW |
|
Armaturspenning |
220 V - 800V |
|
Feltspenning |
180 V - 400V |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt |
S1, annen plikt kan tilpasses |
| Beskyttelsesklasse | IP23, IP54 |
| Kjølemetode | IC06 ,ICW37A86W ,IC17,IC37 |
| Montering | B3,B35,V1 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader, annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m, annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Standard | IEC60034 |
|
Motordimensjoner kan tilpasses |
|
Produktoversikt:
Denne likestrømsmotoren er likestrømsmotorer med stor effekt. Denne motoren brukes til å drive utstyr i stor skala, for eksempel stålvalseverk og ekstrudere. Det er drivkraften for mange maskiner i stålverk.
Denne typen motor kan brukes på steder med tøffe miljøer.
Denne motoren drives av en statisk likeretterstrømforsyning eller en DC-generatorstrømforsyning.
Statoren og ankeret til denne motoren er begge laget av kaldvalsede-silisiumstålplater, som har utmerket magnetisk ledningsevne. Som et resultat har motoren en kompakt størrelse, høy effekt og en kompakt struktur
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss



Populære tags: z-serien storstrøms likestrømsmotorer, Kina z-seriens store strømstrømmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel











