
DC-motorer i Z2-serien
DC-motorer i Z2-serien
Rammestørrelse : 11-112
Utgangseffekt : 0,4-200 kW
Armaturspenning: 110 V - 220V
Feltspenning: 110 V - 220V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av z2-serien DC-motorer i Kina. Velkommen til å kjøpe høyverdige- DC-motorer i z2-serien laget i Kina her fra fabrikken vår. Alle tilpassede produkter er med høy kvalitet og lav pris.
|
DC-motorer i Z2-serien |
|
| Rammestørrelse | 11-112 |
| Utgangseffekt | 0,4-200 kW |
| Armaturspenning | 110 V - 220V |
| Feltspenning | 110 V - 220V |
| Isolasjonsklasse | F eller H |
| Plikt | S1, annen plikt kan tilpasses |
| Beskyttelsesklasse | IP23 |
| Kjølemetode | IC06, IC410 |
| Montering | B3,B35,V1 |
| Omgivelsestemperatur | -20 grader -40 grader, annen temperatur kan tilpasses |
| Høyde | Mindre enn eller lik 1000 m, annen høyde kan tilpasses |
| Statorspole | 100 % rent kobber ved vakuumtrykkimpregnering (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), Varmeapparat er tilgjengelig på forespørsel | |
| Standard | GB755 |
|
Motordimensjoner kan tilpasses |
|
Produktoversikt:
Z2 Series DC-maskin brukes til industri. Den er egnet for elektrisk kraftmotstand, hvor tidsintervallet for konstant effekt ikke er mer enn 1:2, over-lastekapasiteten er ikke mer enn 1,5 nominelt dreiemoment. Den kan også brukes til metallskjærende maskinverktøy, papirfremstilling, trykking, tekstil-, sement--fremstilling osv. Generatoren kan brukes til motivforsyning, belysning eller annen konstant spenningsforsyning. Booster generator er også egnet for lading og flytende ladning av stort lagringsbatteri.
For å tilpasse seg justering av spenning og hastighet i et bredt spekter ved konstant dreiemoment og nøyaktig hastighetskontroll, har Z2-serien utviklet avledet struktur for sterk vind og dets detektor, som er helt den samme med Z2. Men når Z2machine er utstyrt med kjørestil-vifte eller dobbel vifte og hastighetsindikerende generator, har den en kompakt struktur og kan kjøre med lav hastighet i lang tid, for å gjøre bruk av et bredt utvalg av justerbar-hastighet, nøyaktig hastighetskontroll. For å møte kravet til timing ved konstant dreiemoment, kan Z2-seriens elektriske maskin lages til uavhengig eksitasjonsgenerator med alle slags eksitasjonsspenning for enkel hastighetsjustering. I henhold til forskjellige eksitasjonsstrømkilder kan eksitasjonsspenningen være 110V, 220V, kan også være annen passende spenning.
For mer tekniske data og dimensjoner på motorer, vennligst kontakt oss



Populære tags: z2-serien DC-motorer, Kina z2-serien DC-motorer produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel








